Učím ženy, jak si navrátit zdraví a vztah k sobě


ZDRAVÍ JE PRIVILEGIUM. DOVOL SI NAUČIT SE BÝT ZDRAVOU A SPOKOJENOU ŽENU.


ZDRAVÍM TĚ. JMENUJI SE KATEŘINA NOVOTNÁ.

Formuji ženám postavu návratem ke zdraví.

 

Cesta v mém životě mě naučila starat se o své zdraví. Jen díky návratu ke zdraví jsem prozřela z uzavřeného kruhu neustálého dietování, které pro mě bylo pěknou řádku let velkou frustrací.

 

Objevila jsem holistcký přístup k organismu, který jsem proložila science based informacemi nabyté studiem Molekulární biologie.

 

Protože mi dává smysl pomáhat ženám v reálném světě, prošla jsem ročním kurzem holistického poradenství s obhájenou certifikaci Performance holistického poradce. Tento kurz mi otevřel další obzory přístupu ke zdravému životnímu stylu a dost možná právě proto poračuji ve studiu Fyziologie na PřF UK.

 

Ano, vědecký přístup často nemá pro smrtelníka valného využití a často je to též těžce uchopitelné do praxe zrakem medicíny - právě proto si svou cestu dělám trochu složitější, ale o to víc nese ovoce.

 

Transformuji vědecké přístupy do konkrétních akčních kroků a individuálních intervenčních protokolů, které pomáhají v optimalizaci radiálního zdraví.

 

Pomohla jsem sama sobě a nyní pomáhám ženám, jak porozumět svému tělu tak, aby byly spokojené a zdravé. Jednou provždy.

VĚDA MI DÁVÁ SMYSL. UCHOPITELNÁ V PRAXI.

Mé prvotní touhy studovat lékařskou fakultu se nevyplnily a jsem tomu zpětně ráda. Místo seznamu diagnóz se učím principy vzniku onemocnění a mám náhled do kauzálních příčin chronických onemocnění.

 

Bakalářské studium jsem zasvětila Molekulární biologii. Prohrabávala jsem se tkáněmi, buňkami, proteiny a elektrony. Tak úžasným jsme organismem.

 

Protože moje maminka v podstatě celý můj život má čest řešit Diabetes Melitus I. Typu, byl to jeden z důvodu, proč jsem byla odhodlána poznat mechanismy v lidském organismu.

 

Autoimunitní onemocnění v mém okolí jsou častou záležitostí - včetně mého přítele, Michala, který je po roce našeho bádání v remisi od bolesti, kterou způsobuje Ankylózní spondylartritida - Bechtěrova nemoc.

 

Není závislý na lécích proti bolesti, změnili jsme životní styl. Tak mocní tvorové jsme. 

 

Pokračuji na magisterském studiu Fyziologie, kde můj fokus inklinuje k chladové aklimaci v rámci menstruačního cyklu.

 

Budoucnost v mém podání je volána funkční medicínou, která má velký potenciál pomáhat lidem a klientkám přesně tak, jako již pomáhám dnes.

Navrhuji autorce, aby zvážila možnost na textu ještě zapracovat a nabídnout ho jako review v některém českém lékařském periodiku. Autorka odvedla dobrou práci a jsem přesvědčená, že po určitých úpravách a zkrácení by její text mohl být přínosem pro českou odbornou veřejnost.
Dr. Cahová

RÁDA PÍŠU ČLÁNKY A TVOŘÍM.

Stejně tak, jako jsem se já rozhodla, že nechci do konce svého života žít v zajetí váhy, frustrace, hladu, diet a přejídání, stejně tak se můžeš rozhodnout ty.

 

Není to lehká cesta, hlavně pokud se jako já snažíš na všechno přijít sama. Mně to trvalo 7 let, než jsem prozřela. Zdravý životní styl je totiž o něčem úplně jiném, než jak je nám prezentován.

 

Začala jsem se zajímat o své radiální zdraví a tím se mi jednou provždy vyřešil problém s restriktivními deficity a dietami, které nikam nevedly.

 

Rozhodla jsem se své zkušenosti předávat dál, svět potřebuje silné a zdravé ženy, aby fungoval celý ekosystém planety. Ano, tak jsme důležité.

 

Přála bych ti, abys v mé tvorbě objevila sílu, která tě už nikdy nezastaví. Sebevědomí, které ti dovolí plnit si životní sny. Radiální zdraví, které ti dá svobodu... žít. Protože zdraví je privilegium - stejně tak jako život sám.

Kredibilita a zkušenosti


DOVOL MI. POMOCT TI NA SVÉ CESTĚ KE ZDRAVÍ.

  • Kurz Funkčního trenéra Improve Academy
  • Molekulární biologie a Biochemie organismů UK
  • Magisterské studium Fyziologie UK
  • Roční kurz holistického poradenství Performance Univerzita
  • 9 let vlastních praktických zkušeností se silovým tréninkem, stravováním a poruchou příjmu potravy
  • Kurz bagniari Preprogramuj svoj cyklus
  • Vlastní crossfitová činnost a příprava na soutěž
  • Kurz Vzpírání - Tomáš Kejík
  • Arena Basics Pavly Kladivové

Potřebuješ pomocnou ruku?


NAUČÍM TĚ. MÍT ZDRAVÉ A ZFORMOVANÉ TĚLO JE PRIVILEGIUM.